Nakon završetka prednatjecanja u Zimskoj malonogometnoj ligi Metalijatrans-Pan Nove Gradiške 2012, gdje je 24 momčadi igralo u 4 skupine tijekom prosinca, sada se igraju završne utakmice. U 1. kolu završnice gdje je sada 16 najboljih momčadi podijeljenih u 4 skupine postignuto je mnogo golova, čak 54 u 8 utakmica. Najviše je palo na utakmici T montaža – Linz (11), a najefikasnija momčad kola bila je cernička T montaža (9).

REZULTATI.

 Skupina A:Slavonski biser – Sloga-Unitas 5:3, Marković transport – HDZ mladež 5:3. Redoslijed: Slavonski biser 3, Marković transport 3, HDZ mladež 0, Sloga-Unitas 0.

Skupina B: Fiesta – Tokić AD 3:2, Beton – Hubert 7:1. Redoslijed: Beton 3, Fiesta 3, Tokić AD 0, Hubert 0.

Skupina C: T montaža – Linz 9:2, Moby Dick – Vrbova 2:0. Redoslijed: T montaža 3, Moby Dick 3, Vrbova 0, Linz 0.

Skupina D: Glembay – Jura paneli 3:2, Mc Belans – CB Bugi 2:5. Redoslijed: CB Bugi 3, Glembay 3, Jura paneli 0, Mc Belans 0.

U 2. kolu (subota) postignuti su ovi rezultati i plasmani:

Skupina A:Slavonski biser – Marković transport 0:3, Sloga-Unitas – HDZ mladež 3:4. Redoslijed: Marković transport 6 (8:3), HDZ mladež 3 (7:8), Slavonski biser 3 (5:6), Sloga-Unitas 0 (6:9).

Skupina B:Fiesta – Beton 1:0, Tokić AD – Hubert 1:3. Redoslijed: Fiesta 6 (4:2), Beton 3 (7:2), Hubert 3 (4:8), Tokić AD 0 (3:6).

Skupina C:T montaža – Moby Dick 1:5, Linz – Vrbova 4:3. Redoslijed: Moby Dick 6 (7:1), T montaža 3 (10:7), Linz 3 (6:2), Vrbova 0 (3:6),

Skupina D:Glembay – Mc Belans 3:0, Jura paneli – CB Bugi 1:3. Redoslijed: CB Bugi 6 (8:3), Glembay 6 (6:2), Jura paneli 0 (1:6), Mc Belans 0 (2:8)………..

Raspored za nedjelju 8. siječnja:

Moby Dick – Linz (15,30), Vrbova – T montaža (16,05), Beton – Tokić AD (16,40), Fiesta – Hubert (17,15), Mc Belans – Jura paneli (17,50), CB Bugi – Glembay (18,25), Marković transport – Sloga-Unitas (19,00), HDZ mladež – Slavonski biser (19,35).

Zavšnica Zimske malonogometne lige je u subotu 14. siječnja. Nakon ovog natjecanja počinje liga veterana i mladeži, pa se već sada za to natjecanje primaju prijave u Nogometnom središtu Nova Gradiška. Pored veterana u sklopu natjecanja mladeži nastupit će kadeti, pioniri, početnici, limači i djevojčice.

Na slci: vodeća  momčad A skupine Marković transport
English Bulgarian Croatian Czech French German Greek Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Hungarian

Iz programa Unitas WebRadija

  • PONEDJELJAK
  • UTORAK
  • SRIJEDA
  • ČETVRTAK
  • PETAK
  • SUBOTA
  • NEDJELJA

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

 12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 – Glazbeni portret

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

17,00 -  EU vijesti

17,10 – Domaća i strana glazba

22,00- Odjava programa

 

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 - Psiho box

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

17, 00 - ZAJEDNO U BOGATSTVU RAZLIČITOSTI

17,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 – Mladi i mediji

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

09,00 - 22,00 "SUBOTNJA PIJACA" 


 

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 -  "SUBOTNJA PIJACA"  

(12, 00 - Radio kalendar)

(18,00- Koncerti bluesa, jazza, rocka ('50. '60. '70.))

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

 12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

14,00 - Duhovne misli

14,05- Domaća glazba

15,00 - Strana glazba

17,00 - Evergreen - domaće i strane

22,00 - Odjava programa

 

Audio na zahtjev

  • WEBRADIO
  • PhotoDB
  • VRIJEME
  • Antena Zargeb
  • FACEBOOK
  • 1748 Blog

 

 


    

Trenutno ON-LINE

Trenutno aktivnih Gostiju: 138 

Powered by "NG-Buntovnici" ~ ISSN 1848-7300 ~  2008, Impressum 

eXTReMe Tracker

Ovo djelo je dano na korištenje pod licencom Creative Commons Imenovanje 3.0 Hrvatska.