Nakon završetka prednatjecanja u Zimskoj malonogometnoj ligi Metalijatrans-Pan Nove Gradiške 2012, gdje je 24 momčadi igralo u 4 skupine tijekom prosinca, sada se igraju završne utakmice. U 1. kolu završnice gdje je sada 16 najboljih momčadi podijeljenih u 4 skupine postignuto je mnogo golova, čak 54 u 8 utakmica. Najviše je palo na utakmici T montaža – Linz (11), a najefikasnija momčad kola bila je cernička T montaža (9).

REZULTATI.

 Skupina A:Slavonski biser – Sloga-Unitas 5:3, Marković transport – HDZ mladež 5:3. Redoslijed: Slavonski biser 3, Marković transport 3, HDZ mladež 0, Sloga-Unitas 0.

Skupina B: Fiesta – Tokić AD 3:2, Beton – Hubert 7:1. Redoslijed: Beton 3, Fiesta 3, Tokić AD 0, Hubert 0.

Skupina C: T montaža – Linz 9:2, Moby Dick – Vrbova 2:0. Redoslijed: T montaža 3, Moby Dick 3, Vrbova 0, Linz 0.

Skupina D: Glembay – Jura paneli 3:2, Mc Belans – CB Bugi 2:5. Redoslijed: CB Bugi 3, Glembay 3, Jura paneli 0, Mc Belans 0.

U 2. kolu (subota) postignuti su ovi rezultati i plasmani:

Skupina A:Slavonski biser – Marković transport 0:3, Sloga-Unitas – HDZ mladež 3:4. Redoslijed: Marković transport 6 (8:3), HDZ mladež 3 (7:8), Slavonski biser 3 (5:6), Sloga-Unitas 0 (6:9).

Skupina B:Fiesta – Beton 1:0, Tokić AD – Hubert 1:3. Redoslijed: Fiesta 6 (4:2), Beton 3 (7:2), Hubert 3 (4:8), Tokić AD 0 (3:6).

Skupina C:T montaža – Moby Dick 1:5, Linz – Vrbova 4:3. Redoslijed: Moby Dick 6 (7:1), T montaža 3 (10:7), Linz 3 (6:2), Vrbova 0 (3:6),

Skupina D:Glembay – Mc Belans 3:0, Jura paneli – CB Bugi 1:3. Redoslijed: CB Bugi 6 (8:3), Glembay 6 (6:2), Jura paneli 0 (1:6), Mc Belans 0 (2:8)………..

Raspored za nedjelju 8. siječnja:

Moby Dick – Linz (15,30), Vrbova – T montaža (16,05), Beton – Tokić AD (16,40), Fiesta – Hubert (17,15), Mc Belans – Jura paneli (17,50), CB Bugi – Glembay (18,25), Marković transport – Sloga-Unitas (19,00), HDZ mladež – Slavonski biser (19,35).

Zavšnica Zimske malonogometne lige je u subotu 14. siječnja. Nakon ovog natjecanja počinje liga veterana i mladeži, pa se već sada za to natjecanje primaju prijave u Nogometnom središtu Nova Gradiška. Pored veterana u sklopu natjecanja mladeži nastupit će kadeti, pioniri, početnici, limači i djevojčice.

Na slci: vodeća  momčad A skupine Marković transport
English Bulgarian Croatian Czech French German Greek Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Hungarian

Winamp, iTunes Winamp   Windows Media Player WMP   Real Player Real Player  QuickTime Quicktime


 

Iz programa Unitas WebRadija

  • PONEDJELJAK
  • UTORAK
  • SRIJEDA
  • ČETVRTAK
  • PETAK
  • SUBOTA
  • NEDJELJA

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

 12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 – Glazbeni portret

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

17,00 -  EU vijesti

17,10 – Domaća i strana glazba

22,00- Odjava programa

 

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 - Psiho box

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

17, 00 - ZAJEDNO U BOGATSTVU RAZLIČITOSTI

17,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

  12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

15,00 – Prstohvat ekologije

15,05 - Domaća glazba

16,00 – UNITAS Web radio NG na događanjima

16,30 - Domaća glazba

18,00 – Mladi i mediji

18,30 – Domaća i Strana glazba

22,00 - Odjava programa

09,00 - 22,00 "SUBOTNJA PIJACA" 


 

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 -  "SUBOTNJA PIJACA"  

(12, 00 - Radio kalendar)

(18,00- Koncerti bluesa, jazza, rocka ('50. '60. '70.))

9,00 - Džingl i najava programa

9,05 - Domaća glazba

10,00 -  Strana glazba

 12, 00 - Radio kalendar

12,05 – Strana glazba

14,00 - Duhovne misli

14,05- Domaća glazba

15,00 - Strana glazba

17,00 - Evergreen - domaće i strane

22,00 - Odjava programa

Audio na zahtjev

  • WEBRADIO
  • PhotoDB
  • VRIJEME
  • Antena Zargeb
  • FACEBOOK
  • 1748 Blog

 

 


    

Trenutno ON-LINE

Trenutno aktivnih Gostiju: 114 

Powered by "NG-Buntovnici" ~ ISSN 1848-7300 ~  2008, Impressum 

eXTReMe Tracker

Ovo djelo je dano na korištenje pod licencom Creative Commons Imenovanje 3.0 Hrvatska.